Toyota ile değiştirin!

 Toyota ile değiştirin!

Mutlak müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket eden Toyota, Aralık ayı itibariyle “Exchange by Toyota” sistemini hizmete sunuyor. Türkiye sathına yayılmış Toyota plazalar, “Exchange by Toyota” ile markası ne olursa olsun ikinci el otomobil alım satımında ilk adres olmayı hedefliyor. Her marka ikinci el otomobilini satmak isteyen müşteriler “Exchange by Toyota” sistemiyle güvenli, hızlı, prosedürlere uygun ve avantajlı fiyatlarla satış işlemlerini gerçekleştirirken, dilerlerse 0 km Toyota ya da markası ne olursa olsun ikinci el bir otomobile de Toyota Finans avantajlarıyla sahip olabilecekler. Toyota Plazalar, “Exchange by Toyota” sistemiyle, otomobil alım-satımında müşterilere yorulmadan, koşuşturmadan kaliteli ve güvenilir hizmet vadediyor.

Markası ne olursa olsun otomobil alım ve satımında güvenli ve en üst düzeyde kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen “Exchange by Toyota” sistemi devreye giriyor. Türkiye sathına yayılmış geniş bayi ağına sahip Toyota, “Exchange by Toyota” sistemini Toyota Plazaların bulunduğu her il ve bölgede hizmete sunuyor. Müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilen sistem ile marka ayrımı olmaksızın otomobil alım ve satım işlemleri
Toyota Plazalar’da, tek bir noktadan, kısa sürede ve güvenle gerçekleştiriliyor. Toyota’nın müşteri memnuniyetine verdiği önem “Exchange by Toyota” sistemi ile bir kez daha gözler önüne seriliyor.
Toyota’nın, ikinci el otomobil pazarında kurumsallaşmaya gittiği “Exchange by Toyota” sisteminde, yeni devreye giren hızlı ve güvenilir on-line açık artırma uygulaması da önemli rol oynuyor. Online uygulama ile, markası ne olursa olsun ikinci el otomobiller için Türkiye çapında 2 bine yakın kurumsal üyeden online teklifler alınarak araç için en uygun fiyat oluşturuluyor. Tüm işlemlerin prosedüre uygun şekilde tamamlandığı sistem ile her marka otomobil de en uygun değer ile işlem görüyor. Müşterilerine sunduğu hizmetlerin kapsamını sürekli genişleten Toyota, otomobil alım-satımında getirdiği bu kolaylıklar ile yeni veya ikinci el Toyota almak isteyenlere, kullandıkları Toyota’sını satmak isteyenlere ve herhangi bir marka ikinci el otomobilin alım ve satımını yapmak isteyenlere ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

“Exchange by Toyota” sisteminden yararlanmak isteyen müşteriler, Toyota Finans’ın ikinci el otomobillere özel cazip kredi ve faiz hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Toyota Finans, şimdi de ikinci elde bütçeye göre şekillendirilen uygun taksit seçenekleri, cazip faiz oranları ve 60 aya uzanan vade seçenekleri ile markası ne olursa olsun araç sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. “Exchange by Toyota” ile ikinci el aracını satan ve yeni bir Toyota almak isteyenler için ise, eski araçlarını elden çıkarmaları için tanınan 3 aylık “vadeli takas” hizmeti de güven ve kolaylık sunuyor. Açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizleri bekliyor.