Tüm Türkiye’de ücretsiz check-up

 Tüm Türkiye’de ücretsiz check-up
Reklam

HYUNDAI BEFORE SERVICEHyundai Yetkili Satıcıları, 2013 yılının ilk 4 ayında, alış-veriş merkezlerinin oto park alanları ve benzin istasyonları gibi halka açık yaklaşık 100 farklı noktada düzenlemiş oldukları “Before Servis (Ücretsiz Check Up)” aktiviteleri ile 5000 kadar Hyundai dostuna ulaşarak araçlarına ücretsiz check up işlemi uyguladı. Hyundai marka araçların 37 farklı noktası, yetkili servis personeli tarafından ücretsiz olarak kontrol edilirken aynı zamanda araç sahibi de otomobili hakkında detaylı bir ekspertiz raporuyla bilgilendirilmiş oluyor. Bu aktivitelerle müşterilerinin memnuniyeti kadar trafikte de güvenli bir şekilde sürüş yapmalarını amaçlayan Hyundai, ücretsiz check up aktivitelerine yıl sonuna kadar devam edecek.

reklam
Skoda Superb

Hyundai Yetkili Satıcıları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı süresince düzenlediği aktivitelerde de çocuklara trafik kuralları hakkında bilgiler vererek, küçük yaştan itibaren bilinçli olmalarına destek oldu. Hyundai, 23 Nisan’da çocuklara kitap, trafikle ilgili eğitici ve öğretici oyuncaklar ve 1:43 oranında küçültülmüş Hyundai i20 model otomobil gibi hediyeler armağan ederek hepsini sevindirmiş oldu.

reklam

Hyundai’nin Satış Sonrası Hizmetleri’nde sunduğu “5 Yıl Garantili Ultra Servis”, “Blue Card”, “Kapınızdaki Servis Hyundai”, “Havalimanındaki Servis Hyundai” ve “Hyundai Kasko” hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler, www.hyundai.com.tr adresini ziyaret edebilirler.