vdf’den Skoda’ya sıfır faiz

 vdf’den Skoda’ya sıfır faiz

Volkswagen Doğuş Finans (vdf), Skoda’nın tüm modellerinde geçerli olacak avantajlı faiz oranı kampanyasıyla bol seçenekli bir alternatif sunuyor. vdf’nin Aralık 2011 sonuna kadar devam edecek kampanyası kapsamında, 12 ay vadede 12 bin TL kredi tutarına kadar sıfır faiz uygulanıyor. Kampanyaya katılanlar, ayrıca vdf’nin sunduğu iki farklı sigorta ürününden aldığı taktirde ise, extra indirimli faiz oranından yararlanabiliyor.
vdf’nin kredi ile birlikte verdiği sigorta ürünleri arasında yer alan FullPlan, FullLife, FullKoruma ve FullDestek, tüketiciye pek çok avantaj sunuyor. Bu dört alternatif üründen ikisini seçen kredi sahibi, yüzde 0.94 gibi çok uygun faiz oranından yararlanabiliyor.
Kredi sahibini koruyan seçenekler vdf’den
FullPlan ile araç kredisini, vadesi ile sınırlamadan beş yıla kadar kasko yaptırabilen araç sahibi, FullLife ürünü ile de uzatılmış garanti fırsatından yararlanarak, iki yıllık fabrika garantisini dört yıla çıkartabiliyor. vdf’nin yine tüketiciyi korumaya yönelik geliştirdiği diğer bir ürünü FullKoruma da; kredi ödemelerinin, vefat, kaza sonucu maluliyet, istemdışı işsizlik, geçici iş görmezlik ve tehlikeli hastalıklar gibi olası krizler nedeniyle yapılamamasına karşılık devreye giriyor. vdf, FullKoruma ile, dönemsel olarak bu borcu üstlenirken ya da kredi borcunu tamamen kapatırken, FullDestek ürünü ile de; yine aynı şartlarda olan kredi sahibinin kanuni mirasçılarına ya da maluliyet durumundaki müşterisinin kendisine ödeme yapıyor.
vdf’nin 12 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında uyguladığı Skoda faiz oranları ise 6–60 ay vade için yüzde 0.99 olarak sunuluyor.