VW’de sabit kur ve indirim avantajları

 VW’de sabit kur ve indirim avantajları

Doğuş Otomotiv–Volkswagen Binek Araç, yılın son günlerine Euro ile satılan Tiguan, CC, Scirocco ve Golf R modellerinde uyguladığı ‘Sabit Kur’ avantajıyla giriyor. Touareg modeli için de özel bir paket sunan Volkswagen Binek Araç ayrıca benzinli Polo, Golf, Jetta, Passat ve Passat Variant modelleri için de cazip indirimler sunuyor. Ayrıca tüm modellere, yüzde 1.04 Volkswagen Doğuş Finans Kampanya özel TL kredi faiz oranıyla sahip olunabiliyor.

Yeni Tiguan sahibi olmanın tam zamanı
Volkswagen Binek Araç’ın Euro ile satışını gerçekleştirdiği modellerinden Yeni Tiguan’da sabit kur avantajı mevcut; kampanya kapsamında 2012 model Tiguan’larda, 1 Euro, 2.29TL olarak sabit tutuluyor. Sabit kur avantajının uygulandığı diğer Volkswagen modelleri ise, 2012 model Scirocco, Golf R ve CC… Bu modeller için de 1 Euro, 2.29 TL olarak sabitleniyor.

Benzinli Polo, Golf, Jetta, Passat ve Passat Variant’ta özel fiyatlar
Volkswagen Binek Araç’ın cazip koşullar sunduğu diğer modelleri ise Polo, Golf, Jetta, Passat ve Passat Variant. Polo ve Golf modellerinde yüzde 3’e varan indirimler sunan Volkswagen Binek Araç, Jetta modelinin benzinli versiyonlarında yüzde 3.5, Passat ve Passat Variant modellerinde ise yüzde 2’ye varan kampanya ile fiyat avantajı sağlıyor.

Polo 1.2 70 PS Trendline 29.900 TL’den, Golf 1.6 102 PS Trendline modeli ise 38.300 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla müşterilerle buluşurken, Jetta’nın 1.2 TSI 105 PS Trendline modeli ise, 45.900 TL’den başlayan fiyatlarla alınabiliyor.

Kendi sınıfın lideri Passat 1.4 TSI 122 PS Trendline 60.300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, Passat Variant 1.4 TSI 122 PS Comfortline ise 65.900 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatla müşterilerle buluşuyor.

Touareg’de daha fazla konfor daha uygun koşullarda
Volkswagen Binek Araç’ın uyguladığı bir diğer kampanya ise Touareg modeli için hazırladığı özel bir paket. Otomatik seviye kontrolü ve hıza duyarlı elektronik amortisör kontrol sistemine sahip ‘Havalı Süspansiyon Sistemi’ ve yolculukları daha keyifli kılan ‘Panaromik Cam Tavan’dan oluşan özel konfor paketini almak isteyen kullanıcılara anahtar teslim fiyatı üzerinden 4000 Euro indirim uygulanıyor.