Yeni 208 Advertisement

Yeni yıla yeni Chevrolet

 Yeni yıla yeni Chevrolet


Chevrolet Türkiye, 2013’te otomobilini yenilemek isteyenlere yılbaşından önce güzel bir kampanya fırsatı veriyor. Bütün modellerde geçerli olacak kampanyanın detaylarıysa şöyle: Yeni Aveo anahtar teslim 29.850 TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken Cruze ise anahtar teslim 39.393TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Chevrolet Aralık ayı boyunca Cruze 1.6 benzinli modellerde otomatik vites için ekstra ödeme talep etmiyor. Lanse edildiğinden bu yana farklı tasarımı ve zengin donanımına ek olarak Euro NCAP’ten aldığı 5 yıldız ile de pazarda kendine özgü bir yer edinen ve Chevrolet’nin dünyada en çok satılan modeli olan Cruze, dinamik ve çarpıcı gövde tasarımı yanı sıra yeni stationwagon gövde tipi ve yeni 140 beygir gücündeki 1.4 lt’lik turbo motor seçeneğiyle hem konfor hem performans ve hem de yakıt ekonomisini bir arada sunuyor. Aralık ayında lansmana özel kaçırılmayacak fırsatlar sunan Yeni Chevrolet Cruze HB ve Sedan’da otomatik vitesin konforu sadece 1.6 benzinli modellerde hediye ediliyor.


Captiva’lar 79.950 TL’den başlayan fiyatlarla
77 sene önce satışa sunduğu Suburban Carryall ile başlayan SUV geleneğindeki iddiasını sürdüren Chevrolet Captiva’lar Aralık ayında avantajlı fiyatlarla sunuluyor. EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği, yeni 2.0 lt 163 HP’lik turbo dizel motor, yeni 6 ileri otomatik vites ve ekonomik yakıt tüketim sürüşü sağlayan sürüş modu ile 100 km’de 7.7 lt ortalama tüketimi ile yakıt tasarrufunun ideal dengesini sunan Chevrolet Captiva, Aralık ayında 500 TL’den başlayan taksit avantajıyla satışa sunuluyor.

Yeni Aveo sahibi olmak artık kolay
Aralık ayına özel 29.850TL’den başlayan fiyatlar ve 250 TL’den başlayan taksitlerle Chevrolet Aveo sahibi olmak artık çok kolay. Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde “Sınıfının En Güvenli Otomobili” seçilen ve 2012’nin ilk yarısında Avrupa’da en çok satılan Chevrolet modeli olan Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde kaçırılmayacak fırsatlarını Aralık ayında da sürdürüyor. Bir depo ile 1200 km’lik menzile ulaşabilen ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğinde 1 numara olan Yeni Aveo; 75 HP ve 95 HP gücündeki yeni nesil dizel motorları, 100 km’de 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri ve start stop teknolojisi ile rakiplerine fark atıyor. Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor.