Yeni 208 Advertisement

Yeti’ye yetişmek için

 Yeti’ye yetişmek için


Skoda Finans işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında pazara sunulduğu andan itibaren büyük ilgi gören Yeti’ye sahip olmak isteyenler 0 faiz avantajı elde ediyorlar.
SUV segmentinin en çok tercih edilen modellerinin başında gelen YETI için 18 bin TL krediyi 18 ayda geri ödemek isteyenler 0 faiz imkanından faydalanabilecekler. Skoda YETI sahibi olmak için 18 bin TL üzeri kredi kullanmak isteyenleri de unutmayan Skoda Finans, birbirinden cazip vade ve faiz seçenekleri sunuyor.

Skoda’nın SUV segmentindeki modeli Yeti, benzinli ve dizel motor seçeneklerinin yanı sıra otomatik ve manuel şanzıman alternatifleri ile geniş bir yelpazede farklı ihtiyaçlara uygun versiyonlar sunuyor. Mükemmel sürüşe olanak veren özellikleri ile öne çıkan Yeti Greenline, 1,6 TDI 105 HP gücündeki Common Rail enjeksiyon sistemine sahip, dizel partikül filtresi bulunan turbo dizel motorunun düşük yakıt tüketimi sayesinde çevreye verilen zararı en aza indiriyor. YETI Greenline, Start & Stop Sistemi, Fren enerjisi geri dönüşüm özelliği ve gerçekleştirilen aerodinamik değişikliklerle de Skoda teknolojisinin son göstergesi olarak dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında Skoda Yeti sahibi olmak isteyen müşteriler, 1.2 TSI motor ve sürüş konforunu en üst noktaya çıkartan DSG otomatik şanzıman seçeneğini de değerlendirebiliyorlar.