Mercedes-Benz Türk’ten ilk ‘Pop-up’ mağaza


Mercedes-Benz Türk
Müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde lider olan Mercedes-Benz Türk, “Tutku mesafe tanımaz” sloganıyla farklı lokasyonlarda Mercedes-Benz markasının tutkunlarına ulaşmaya devam ediyor. Tutkuların peşine düşen Mercedes-Benz Türk, bu yaz ilk kez ‘Pop-up’ mağaza konseptiyle tasarladığı, 36 metrekare alanı kapsayan, taşınabilir ilk kompakt showroom’unu müşterilerine sunuyor. Mercedes-Benz Türk, ilk ‘Pop-up’ mağazasının açılışı vesilesiyle Palmarina Bodrum’da 12 Ağustos’ta gerçekleşecek ‘Kargalar Kafeste’ konserine ve 20 – 23 Ağustos ve 3 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan ‘Müzik Sokakta’ konserlerine de sponsor oluyor.
Ege Denizi’nin mavi bayraklı koyunda yer alan, 5 çapa ödüllü Palmarina Bodrum’da yaz sonuna kadar açık kalacak Mercedes-Benz Türk’ün ilk ‘Pop-up’ mağazasında belirli aralıklarla AMG’nin tipik DNA’sını taşıyan ve mükemmel sürüş performansı sunan Mercedes-AMG CLA 45, heyecan uyandıran tasarım ve uzun yol konforu sunan dört kişilik yaşam alanıyla yeni E-Serisi Coupé ve “dünyanın en iyi otomobili” ünvanına sahip S-Serisi modelinin cabriolet versiyonu, S-Serisi Cabriolet sergilenecek. Mağazayı ziyaret eden müşteriler, test sürüşlerinde E-Serisi Coupé’nin yanı sıra CLA, GLA ve E-Serisi Sedan modellerini ve bu otomobiller üzerinde Mercedes me markasının uzaktan erişim hizmetleri olan Mercedes me connect hizmetlerini de deneyimleyebilecekler.
Mercedes-Benz Türk yetkili satış ve servis noktası Mengerler Milas’ın uzman satış temsilcilerinin görev alacağı mağazada, tüm Mercedes-Benz modelleri hakkında bilgi alınabilecek. Gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, uluslararası ödül sahibi otellere ve çeşitli eğlence mekânlarına ev sahipliği yapan Palmarina Bodrum’da yaz sonuna kadar açık kalacak mağazada ayrıca Mercedes-Benz Collection ürünleri de satışa sunulacak.

Yoruma Kapalıdır.