Ağustos’ta Subaru fırsatları

Yeni Forester www.e-motoring.com
Subaru’nun Outback, Forester ve XV modelleri Ağustos ayı süresince rekabetçi fiyatlarıyla sunuluyor. Subaru Forester’ın 2.0 litrelik 150 beygir gücünde ve 6 ileri otomatik şanzımana sahip “Elegance” versiyonu, 95.883 TL, XV modelinin 1.6 litrelik lineartronic otomatik şanzımanlı “Comfort” versiyonu 66.949 TL, çevreye duyarlı dizel otomatik Outback modeli ise 131.233 TL’lik fiyatı ile Ağustos ayında Subaru severlere sunuluyor. Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle pazarda fark yaratan; tüketicileri ileri teknoloji ve konforla buluşturan Subaru, Ağustos ayına özel rekabetçi fiyatları ile Subaru bayilerinde tüketicilerle buluşuyor.

Arazi ve şehirde ideal kombinasyon: Forester
2.0 litrelik Boxer ve Turbo Boxer motor seçenekleri ile sportif sürüş zevkini SUV özellikleriyle birleştiren Forester, 95.883 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatı ile satışa sunuluyor. Büyüyen boyutları, yeni güçlü motoru, artan arazi kabiliyeti, konfor ve güvenlik özellikleriyle tam bir ideal SUV karakterine bürünen Forester, sportif sürüş performansını yüzde 11 daha düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunuyor. Türkiye’de 150 beygir gücüne sahip 2.0 litrelik Boxer motor ve 240 beygir gücüne sahip Turbo Boxer motor alternatifleriyle satışa sunulan Forester dengeli ve benzersiz sportif sürüş performansını standart olarak sunuyor.

reklam

Güvenlikte ve keyifte bir numaralı XV
Direksiyon başında sürüş keyfi, konfor ve üstün güvenlik özellikleriyle donatılan Subaru XV ise 1.6 litrelik lineartronic otomatik şanzımanlı, düşük yakıt tüketimine sahip Comfort donanım paketi 66.949 TL, Elegance donanım paketi ise 70.641 TL’den başlayan rekabetçi fiyatları ile satışta. Subaru “Comfort”un donanım paketinde; 17” alüminyum jantlar, ön sis farları, elektrikli yan aynalar, yol bilgisayarı, ısıtmalı ön koltuklar, CD + 4 hoparlör, otomatik klima, ön cam rezistansı, yan perde ve diz hava yastıkları, otomatik start stop ve VDC (Araç Dinamikleri Kontrolü) standart olarak sunuluyor. “Elegance” versiyonunda ise; Comfort’un donanım paketinin üzerine ek olarak, gövde rengi yan aynalar, karartılmış camlar, xenon farlar, 6 hoparlör + display, USB – i Pod girişi, geri görüş kamerası, hız sabitleme sistemi, Bluetooth®, otomatik yanan ön farlar, yağmur sensörü, deri direksiyon simidi, çift bölgeli otomatik klima ve gelişmiş yol bilgisayarı bulunuyor. Aynı zamanda benzersiz güvenlik özellikleri ile ön plana çıkan Subaru XV çocuklu ailelerin de tercihi.

Çevreye duyarlı dizel otomatik Outback
Subaru’nun geçtiğimiz ay tüketici ile buluşan dizel otomatik versiyonlu Outback modeli; şehir hayatı ve arazi yaşamını bir arada sunuyor. 2.0 litrelik 150 HP gücündeki dizel boxer motorlu ve 6 ileri lineartronic şanzımanlı Outback, 6.3 litrelik oldukça iddialı bir ortalama yakıt tüketimi değerine sahip. Outback 2.0l 150 HP Premium Dizel, Ağustos ayında 131.233 TL’lik fiyatı ile Subaru bayilerinde satışa sunuluyor.