Akü hakkında her şey bu filmde

 Akü hakkında her şey bu filmde

İnci Akü www.e-motoring.comİnci Akü’nün ‘Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti’ projesinin ikinci fazı kapsamında hazırlanan Teknik Eğitim Filmi’nde, akü ile ilgili tüm teknik detaylar uygulamalı olarak anlatılıyor. Filmin İngilizce ve Rusça versiyonları da bulunuyor.
Sektörün ihracat lideri İnci Akü, ‘Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti’ projesinin ilk fazını bayilerine verdiği eğitimlerle geçtiğimiz Temmuz ayında tamamladı. İnci Akü, projenin ilk fazında bayilerinin ihtiyaç duyduğu satış sonrası desteği kusursuz şekilde sağlamak için Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerine hem teknik, hem de müşteri iletişimi konularında kapsamlı eğitimler verdi. ‘Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti Projesi’nin ikinci fazına başlayan İnci Akü, eğitimlerde aktarılan bilgilerin derlendiği ‘İnci Akü Teknik Eğitim Filmi’ni tamamladı. Çekimleri İnci Akü Garajı’nda yapılan filmde, sunumları Milli Ralli Pilotu Burcu Çetinkaya gerçekleştirdi. Sunumların yapılmasında İnci Akü yetkilileri de destek verdi.

İnci Akü Teknik Eğitim Filmi’nde akü üzerine tüm teknik detaylar uygulamalı olarak anlatılıyor. Toplamda 45 dakika süren ve stüdyo çekimleriyle birlikte grafik ve 3D teknolojisinden de faydalanılan filmde, akü ile ilgili teknik bilgiler paylaşılıyor. Toplam 8 bölümden oluşan filmde ‘Akü Çeşitleri ve Genel Bilgiler, Akü Bileşenleri, Akü Servis Teknik Ekipmanları, Akü Seçim Süreci, Araç Üzerindeki Elektriksel Kontroller, Akü Bakımı, Akü Hakkında Bilinmesi Gerekenler’ gibi birçok başlıkta ayrıntılı ve uygulamalı şekilde anlatım gerçekleştiriliyor.

Cihan Elbirlik_Bas?n 1Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti Projesinde İkinci Faz Tamamlandı
‘Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti Projesi’nin ikinci fazını değerlendiren İnci Akü Genel Müdürü Cihan Elbirlik, “Türkiye’nin dört bir yanından bayilerimize teknik eğitimler vererek projemizin ilk fazını başarıyla tamamladık. İkinci faz kapsamında eğitimlerde verilen bilgileri derlediğimiz Teknik Eğitim Filmi’miz, bugüne kadar akü hakkında hazırlanan en kapsamlı film olarak öne çıkıyor. İnci Akü Teknik Eğitim Filmi sayesinde müşterilerimize hem görsel hem sesli anlatımla daha etkin bilgi aktarırken, eğitim süremizi de daha verimli kullanma şansı elde edeceğiz. Filmimizde son tüketicinin de faydalanabileceği şekilde; aracın gösterge panelindeki akü işaretinin hangi durumlarda yandığına, aküden aküye aktarımın nasıl yapıldığına dair bilgilerle birlikte Start-Stop aküler, elektrikli araç aküleri gibi yeni akü teknolojileriyle ilgili bilgiler de yer alıyor. Filmimizin İngilizce ve Rusça versiyonları da mevcut. Akü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes, Youtube, İzlesene ve Vimeo gibi online sosyal medya portallarından filmimize ulaşabilir.” dedi.

İnci Akü Teknik Eğitim Filmi’ne www.youtube.com/uzunomurluaku linkinden ve QR Code okutma yöntemiyle ulaşılabiliyor.