Audi A7’de ADVAN kullanıyor

Dünya’nın en önemli ve prestijli otomobil firmalarının tercih ettiği Yokohama lastikleri yine ilk tercih olmayı sürdürüyor. Audi’nin sıradışı modeli A7, tüketicisini Yokohama’nın yüksek performanslı sportif sürüş keyfi sunan ADVAN serisi lastikleriyle buluşturuyor. Böylece Audi, üst düzey performans modelleri olan Q7 ve S8’den sonra A7 Premium Sportcoupé modeli için de Yokohama’yı orijinal ekipmanı olarak seçmiş oldu.

235/55R1799Y ölçülerindeki Advan Sport V103S lastikleri yüksek performanslı sportif sürüş keyfini en üst seviyeye taşıyor. Yokohama’nın yüksek performans lastikleri serisinin amiral gemisi olan ADVAN, spor otomobiller için geliştirilmiş, yüksek hız becerisine sahip özel bir lastik. ADVAN, sportif performansı, ıslak zemindeki mükemmel dengesi ve sessiz sürüş keyfi nedeniyle spor otomobil üreticilerinin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Performans otomobillerinin bir numaralı tercihi olan çevre dostu Advan lastikleri Audi (S8, A7, Q7), Mercedes-Benz (CL 63 – 65 amg, ML class, C Class, C Class AMG, CLS ve SLK), Porshe (911, Carrera 4, Cayenne) ve Bentley (Continental) modelleri tarafından standart lastik olarak kullanılıyor.