Yeni 208 Advertisement

Autoshow 2021, Mobility de OICA Uluslararası Fuar Takvimi’ne dahil edildi

 Autoshow 2021, Mobility de OICA Uluslararası Fuar Takvimi’ne dahil edildi

Türkiye’nin en önemli otomobil fuarı bu yıl dijitale taşınıyor. Bu yıl Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından 17’ncisi düzenlenecek ve ilk kez dijital platformda gerçekleştirilecek olan Autoshow 2021 Mobility için geri sayım başladı. Dijital ortamda dünyada bir ilki gerçekleştirerek panaromik görüntüleme teknolojisi ile otomotiv tutkunlarıyla buluşacak olan Fuar, OICA Uluslararası Fuar Takvimi’nde yer aldı.

Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği OICA’nın fuarlar takvimine 2006 yılında dâhil olarak, uluslararası nitelik kazanmış olan İstanbul Autoshow, bu yıl çağımızın ihtiyaç ve teknolojilerine adapte olarak dijital bir platformda “Mobilite” teması ile ziyaretçileriyle buluşuyor. Mobilite temasıyla ilklere sahne olacak Autoshow’da yaklaşık 30 otomotiv markasının bir çok modeli son teknolojilerle görücüye çıkacak. Bu defa dijital ortamda gerçekleşecek ve fiziki aktiviteler ile de zenginleşecek fuarda otomobil, hafif ticari araç, motosiklet ve scooterlar sevenleriyle buluşacak.

14-26 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan Autoshow 2021 Mobility, özel oluşturulan bir alt yapı üzerinden tüm cihazlardan ücretsiz olarak gezilebilecek. Fuarı ve fuarda yer alacak etkinlikleri ücretsiz olarak ziyaret etmek isteyen tüm otomotiv tutkunları www.odd.org.tr adresinden giriş yaparak kayıt olup, bu sıra dışı deneyimi herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan yaşayabilecek.

ODD tarafından düzenlenen ilk dijital Autoshow olma özelliğine sahip olacak organizasyonda katılımcı her marka; sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant alanını tasarlamış durumda. Ziyaretçiler markaların satış temsilcileriyle de canlı olarak görüşebilecek, finansman imkanları hakkında bilgi alabilecek, merchandising ürünlerine ulaşabilecek ve fiziki test sürüşü için rezervasyonlarını planlayabilecekler.

Fuarın destekçileri başta CASTROL olmak üzere, Otokoç Otomotiv, Autorola, Garanti BBVA , Continental ve IPSOS markaları oldu.