Aveo’ya 5 yıldız!

 Aveo’ya 5 yıldız!

Yenilenen Chevrolet Aveo, zorluk derecesi arttırılmış Euro NCAP güvenlik testinden en yüksek değerlendirme olan 5 yıldızı alarak sınıfının en güvenli otomobillerinden biri düzeyine yükseldi. Bağımsız Avrupa güvenlik testi organizasyonu olan Euro NCAP’in 2009’dan beri genişleyen güvenlik test kapsamı ve zorlaşan kriterlerine göre Aveo, Türkiye’de B segmentinde 5 yıldızı alan ve tüm modellerinde standardı sağlayan tek model durumuna geldi. B segmentinde özellikle yetişkin ve çocuk koruması kategorisinde kendi segmentinin en yüksek derecelerini alarak rekor kırdı.
Otomobilde tüm modellerde 8 hava yastığı, Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), Yokuşta Kalkış Desteği, ABS+EBD Destekli Fren Sistemi, Elektronik Çekiş Kontrolü (TC), Hız Sabitleme Özelliği, ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı sistemleri ve refakatçi aydınlatma sistemi follow-me-home gibi donanımlar standart sunuluyor.

Dünya otomotiv sektöründe 100. yılını yeni ve iddialı modelleri ile kutlayan Chevrolet, müşterilerini Aveo modelindeki tasarım, güvenlik ve teknoloji alanlarındaki tamamıyla yenilenmiş özellikleri ile heyecanlandırıyor. Yeni Chevrolet Aveo lansman ayına özel 28.780 TL’den başlayan fiyatlarıyla Türk otomobilseverlere, tasarımıyla göz dolduran ve güvenliği onaylanmış bir Chevrolet modeli sunuyor. Daha detaylı bilgi için www.chevrolet.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.