Ayda 499 TL’ye Audi A1

 Ayda 499 TL’ye Audi A1

Türkiye’nin uzman otomotiv finansman şirketlerinden vdf (Volkswagen Doğuş Finans), Audi markası için VarioCredit isimli özel bir ürün geliştirdi. İlk aşamada sadece Audi’nin A1 Model araçları için planlanan bu yeni ürün; aylık 499 TL’den başlayan cazip ödeme koşulları ve avantajlı vade seçenekleriyle sunuluyor. VarioCredit, gelecek dönemde Audi’nin diğer modelleri için de uygulanacak. vdf’nin cazip koşullarla sunduğu VarioCredit’nin yanı sıra; Audi’nin A1 Modeli için uygulamaya koyduğu 6 ay taksit ertelemeli kampanyası ise; tüketiciye ‘şimdi al Kasım’da öde’ fırsatı da sunuyor.
Minimum 0.69’luk faiz oranı ile tüketiciye sunulan VarioCredit kapsamında 24, 36 ve 48 aylık vade seçenekleri bulunuyor. Farklı taksit seçeneklerinin bulunduğu VarioCredit ile tüketiciler 2 farklı ödeme dönemi ile diledikleri dönem içerisinde daha düşük taksit ödeme dönemlerini seçebiliyorlar. 1-18 ya da 19-35 ay olmak üzere ikiye ayrılan taksitlendirme sürecinde tüketiciler ister ilk dönemde isterlerse de ikinci dönemde düşük taksit imkanından faydalanabiliyorlar. Bunun yanı sıra VarioCredit’in uygun taksit imkanlarıyla araç bedelinin yüzde 20’sine denk gelen ilk peşinattan sonra 499 TL’den başlayan taksitlerle A1 sahibi olunabiliyor. Ayrıca son taksitte bulunan balon ödeme tutarını tüketici tercihine bağlı olarak yeniden kredilendirebiliyor.
Audi A1’i şimdi al Kasım’da öde
vdf’nin Audi A1 Modeli için özel geliştirdiği VarioCredit’nin yanı sıra markanın A1 modeli için hazırladığı özel bir de kampanya bulunuyor. Kampanya dahilinde tüketiciler taksitlerini 6 ay erteleyebiliyor. vdf’ye özel yüzde 0.69’luk faiz oranın sunulduğu kampanya ile aracın yüzde 75’ine kadar kredi kullanılabiliyor.