BMW’den bahar fırsatları

 BMW’den bahar fırsatları

BMW Z4 www.e-motoring.com
BMW, 2012 yılında premium segmentte yakalamış olduğu liderliğini Mart ayında da cazip fırsatlar sunarak kutluyor. “Zamanı Geldi” kampanyası ile Yeni BMW 316i, BMW 520d ve BMW 525d xDrive modellerinde sunulan fırsatlar Şubat ayında olduğu gibi Mart ayı süresince de stoklarla sınırlı olarak devam edecek.

BMW 316i
Yurt içi ve yurt dışında yapılan tüm testlerde beğeni kazanan, yeni motor ve şanzıman teknolojisi ile 1.6 litrenin sunabileceği performansın çok üstünde bir sürüş keyfi yaşatan BMW 316i, benzersiz koşullar ve kredi seçenekleri ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda. 8 ileri şanzımanı, 100 km’de ortalama 5.8 litre yakıt tüketimi, 3 farklı mod sunan sürüş deneyimi kontrolü, yakıt ekonomisine yardımcı olan otomatik start/stop sistemi, 6.5” büyüklüğündeki bilgi ekranı ve run flat lastikleri ile konforu, dinamizmi ve estetiği erişilebilir bir fiyat ile sunuyor.

BMW 520d www.e-motoring.com
BMW 520d
Segmentini yıllardır en iyi şekilde temsil eden BMW 5 Serisi, en çok tercih edilen model olarak senelerdir süre gelen üstünlüğünü performanslı benzinli ve dizel motor seçenekleri devam ettiriyor.
Lüksü, konforu, prestiji, performansı ve sürüş keyfini bir arada sunan bu otomobil, hem sunduğu rahatlık ve güven hissiyle, hem de 100 km’de ortalama 4.8 litrelik yakıt ekonomisi sayesinde bundan sonra da segmentinde ilk tercihlerden biri olmaya devam edeceğe benziyor.

reklam

BMW 520d www.e-motoring.com
BMW 525d xDrive
Kendi segmentinde 2.0 litre dizel motora sahip olup, aynı zamanda 4×4 seçeneğini sunabilen tek model BMW 525d xDrive, hiçbir şeyden vazgeçmek istemeyenler için ideal bir otomobil. Yağmur, kar, çamur veya viraj. Her tür yol koşulu için ön ve arka tekerlekler arasında %100’e kadar güç aktarımı yaparak, tork kaybı olmadan yere aktarım yapan xDrive, otomobil henüz patinaja geçmeden müdahalede bulunarak üst seviyede tutunma ve güvenlik sağlıyor. Lüksü, konforu, prestiji, performansı ve sürüş keyfini bir arada sunan bu otomobil, 218 bg, 450 Nm torku ile 0’dan 100 km/sa hıza 7 saniye içerisinde çıkabiliyor.

reklam

BMW Z4 www.e-motoring.com
Yeni BMW Z4
2009 yılında son nesli ile yollara çıkan BMW Z4, 2013 yılının ilk ayında makyajlandı. Yeni BMW Z4 için, mart ayı itibariyle sipariş verilebilecek. Estetik tasarımı sayesinde roadster modeller içerisinde beğeni toplayan BMW Z4; ön ve arka farları ile tamponlarında yapılan ufak değişikliklerle taze bir yüze kavuştu. Yeni BMW Z4, Türkiye’ye biri 184 HP, diğeri 245 HP olmak üzere iki farklı 2.0 litrelik Twinpower Turbo motor ile gelecek. Yeni BMW Z4 Design Pure Traction donanım paketi sayesinde Valencia turuncusu gibi iddialı bir renge kavuştu. Bu donanım paketi içerisinde hard top tavan istenirse siyah veya metalik gümüş renkte alınabiliyor, böylece otomobil iki renkli oluyor. İç mekanında ise turuncu renkte alcantara kapı döşemeleri ve gösterge paneli alt kısmı, turuncu dikişli siyah deri veya alkantara koltuklar, metal örgü iç kaplama, parlak siyah renkte iç kapı kolu ve vites kolu kaplaması.