Yeni 208 Advertisement

BOM Akademi sürüş bilinci veriyor

 BOM Akademi sürüş bilinci veriyor

BOM
Borusan Otomotiv tarafından 2008 yılında kurulan ve bugüne kadar milli sporculardan oluşan kadrosu ile ulusal ve uluslararası birçok önemli başarıya imza atan Borusan Otomotiv Motorsport, bu deneyimlerini sosyal sorumluluk bilinciyle BOM Akademi ile paylaşıyor. BOM Akademi’nin 5 ana daldan oluşan eğitimleri, bilinçli sürücü olabilmek, gençlere iyi örnek olmak ve özellikle gençlerin sürüş alışkanlıklarını iyileştirmek amacıyla hedef gruplara göre farklılık gösteren içerikleriyle her biri konunun uzmanları tarafından hazırlandı. Performans Sürüş, Genç Sürüş, Kar ve Buz Sürüş, Motorsporları ve Filo eğitimleri olarak güvenli olduğu kadar eğlenceli olmasının da hedeflediği ileri düzeydeki sürüş eğitimleri, Borusan Otomotiv Motorsport’un milli pilotları ve deneyimli eğitmenleri tarafından verilecek. TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) lisanslı eğitim kurumu olan Bom Akademi, İbrahim Okyay, Tolga Özakıncı, Ahmet Köseleci ve Ertan Nacaroğlu’bdan oluşan lisanslı eğitmenleri ile vermiş olduğu sürüş programları sonunda tüm katılımcılarına sertifika verecek. Eğitimin içeriğine göre İzmit Körfez Pisti ya da Atatürk Olimpiyat Stadı Otoparkı’nda BMW320i model araçlarla gerçekleşecek eğitimler, www.bomakademi.com sayfasından ve 0850 360 5555 no’lu çağrı merkezinden satın alınabilecek.

BOM skidcar
Sınırlarını yarış pistinde belirle
Bom Akademi’nin ana eğitim konularından biri olan Performans Sürüş Eğitimi, deneyimli ve sportif kullanmayı seven, özellikle performanslı ya da spor otomobil sahibi sürücüler için tasarlandı. İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleşecek eğitimde kendi aracıyla veya trafikte yaşayamadığınız deneyimleri ve ileri sürüş tekniklerini güvenli ortamda eğitmenlerimiz eşliğinde tecrübe edilmesi amaçlandı. Teorik ve pratik dersler olarak 2 ayrı başlıkta gerçekleşecek eğitimlerde temel amaç teorik derste anlatılan tekniklerin gerçek yarış pistinde uygulanarak direksiyon başında en fazla vakti geçirmek olacak.

BOM
Basit bir hata hayatınıza mal olmasın
Ebeveynler otomobil kullanırken çocukları için önemli bir rol model olurken, bazen de çocuklarının sürüş alışkanlıkları konusunda olumsuz etki bırakabiliyorlar. BOM Akademi, buradan yola çıkarak otomobil kullanmayı yeni öğrenmiş ya da trafikte yeterli tecrübe ve deneyimi elde edemediğini düşünenler için Genç Sürüş Eğitimi’ni tasarladı. İzle – öğren, bozuk görüş simülasyonu gibi yeni teknikleri de içeren, trafikte sürücü ve yolcu güvenliğini artırmaya yönelik eğitim programına isteyen genç sürücülerin ebeveynleri ile katılmaları mümkün olacak. Atatürk Olimpiyat Stadı Otoparkı’nda verilecek eğitimler, alkollü araç kullanımından dikkat dağılmasına kadar birçok başlıkta bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Türkiye’de ilk kez BOM Akademi tarafından tamamen donmuş Kars-Çıldır Gölü’nde, buz üzerinde gerçekleştirilen Kar ve Buz Sürüş Eğitimi ile en gerçekçi ve eğlenceli ortamda sınırların zorlandığı unutulmaz bir deneyimi garanti ediyoruz. En amatör sürücülerden, en profesyonel yarış pilotlarına kadar eğitim verilebilen parkurumuz eğitici olduğu kadar, çevresindeki tarihi ve turistik alanlar sayesinde büyülü bir atmosfer sunuyor.