Borusan Oto Vadi açıldı

 Borusan Oto Vadi açıldı


Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Borusan Oto, ARCH Concept olarak adlandırılan Jaguar Land Rover showroom ve servisini İstanbul Vadipark’ta hizmete açtı. 12.500 metrekarelik kapalı alana sahip olan, 6 Jaguar, 6 Land Rover sergileme alanı ile Türkiye’nin en yeni Jaguar Land Rover ARCH Concept showroom ve servisi olan Borusan Oto Vadi’de, mekanik servisin yanı sıra boya-kaporta atölyesi ile hasar servis hizmeti de verilecek. Yeni tesiste Jaguar ve Land Rover Approved onaylı kullanılmış otomobil satışı da gerçekleştirilecek.


Jaguar Land Rover showroom ve servis konseptinin açılış töreninde Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, “Dünyanın sayılı konsept tesislerinden olan Jaguar Land Rover ARCH Concept’i İstanbul Vadipark’a taşıyarak bu ayrıcalıklı tesisi sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Açılışını yaptığımız Borusan Oto Vadi, İstanbul, Bursa, Adana, Antalya ve Ankara’dan sonra Türkiye’de yeni kurumsal kimliğe sahip 6’ıncı Jaguar Land Rover showroomu olacak. Bunu önümüzdeki günlerde yeni yatırımlarımız da izleyecek” ifadelerini kullandı.

Borusan Vadi,
Borusan Oto Genel Müdürü Simay Alsan ise, “Borusan Oto olarak bu yılın ilk tesis yatırımını tamamlayarak Borusan Oto Vadi’yi hizmete sokmaktan mutluluk duyuyoruz. Jaguar ve Land Rover markalarının aynı çatıda ve yeni bir kurumsal kimlik altında yapılanması kararının ardından sırasıyla İstanbul, Adana ve Ankara’da Borusan Oto olarak hizmete açtığımız Jaguar Land Rover dual tesislerimizden sonra, hayata geçirdiğimiz Borusan Oto Vadi’de de premium müşteri deneyimi sunmak en önemli odağımız olacaktır” dedi. Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Borusan Oto, ARCH Concept olarak adlandırılan Jaguar Land Rover showroom ve servisi Borusan Oto Vadi’yi İstanbul Vadipark’ta hizmete açtı. Türkiye’nin en yeni 12.500 metrekarelik kapalı alana sahip Jaguar Land Rover ARCH Concept tesis, modern ekipman ve teknolojinin yanı sıra donanımlı, hizmet odaklı personeliyle premium hizmet verecek. Borusan Oto yeni tesiste ayrıca, mekanik ve hasar onarım servis hizmeti ile birlikte Jaguar ve Land Rover Approved onaylı kullanılmış otomobil satışı da gerçekleştirecek.

Borusan Oto Vadi tesis açılışına katılan Jaguar Land Rover Avrupa İthalatçı Pazarlar Genel Müdürü Marco Santucci, Borusan Oto Genel Müdürü Simay Alsan’a markalar adına bu büyük ve örnek olacak yatırım için teşekkür ederek plaket verdi.