DS modellerine kampanya

 DS modellerine kampanya

DS Automobiles; şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ve premium SUV segmentinde kalitesi ve teknolojisi ile dikkatleri üzerine çeken DS 7 CROSSBACK modelleri için Kasım ayına özel çok cazip bir kampanya sunuyor. Ekim ayı itibariyle Türk tüketicisinin beğenisine sunulan şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 modeli, 500.000 TL’lik kredi tutarı için 12 ay vadeli %0 faiz avantajıyla satışa sunulurken; DS 7 CROSSBACK modeline ise 350.000 TL’lik kredi tutarı için 12 ay vadeli %0 faiz avantajıyla sahip olunuyor.

reklam
Reklam

Avant-garde tasarımın temsilcisi DS Automobiles, Kasım ayına özel ayrıcalıklı finansman modelleri sunuyor. Elektrik destekli 300 HP gücünde ve dört tekerlekten çekişli premium bir SUV olan şarj edilebilir DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, 500.000 TL 12 ay vadeli %0 faizli kredi seçeneği ile satışa sunuluyor. DS markasının ikinci nesil modellerinin ilki olan DS 7 CROSSBACK’in benzinli ve dizel motorlu seçenekleri ise 350.000 TL’lik kredi ödemesi 12 ay boyunca aylık %0 faiz oranı avantajına sahip. Tüm bu işlemleri bulunduğunuz yerden tek tıkla yaparak veya COVID-19 önleyici sağlık kurallarının uygulandığı DS STORE’ları ziyaret ederek hayalinizdeki DS’e Kasım ayında sahip olabilirsiniz.

reklam

Evlerimizde kalmaya devam ettiğimiz bu süreçte DS Danışmanınızla görüntülü görüşme talebinde bulunabilir, kredi başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Tercih eden DS misafirleri, tüm bu dijital çözümlere ek olarak, otomobillerini evlerinde de teslim alabilir. Bunun için dsautomobiles.com.tr web sitesinin ziyaret edilmesi yeterli.

Çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını her zaman öncelliklendiren DS Automobiles Türkiye; İstanbul ve Ankara’da yer alan DS STORE’larını ziyaret etmek isteyen misafirleri için 91 kritere ve beş seviyeye sahip COVID-19 önleyici sağlık kurallarını hızlıca devreye aldı. Misafirler DS STORE’larda yer alan şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ve Paris’in yenilikçiliğini ve mükemmeliyetçiliğini yansıtan DS 7 CROSSBACK modellerini yerinde inceleyebilir, DS Danışmanından detaylı bilgi alabilir.

DS Automobiles, Kasım ayına özel sunulan cazip finansman fırsatından faydalanmak isteyen tüm misafirlerini web sitesine ve DS STORE Etiler’e, Kalamış’ta yer alan DS STORE İstanbul Anadolu ve DS STORE Ankara’ya bekliyor.