Ekim ayında sıfır faiz avantajıyla Opel fırsatı

 Ekim ayında sıfır faiz avantajıyla Opel fırsatı

Opel, Ekim ayında müşterilerine sunduğu sıfır faiz imkanı ve farklı finansman olanakları ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında Yeni Corsa’ya Ekim ayında, 45.000TL kredi için 15 ay, %0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla ve 159.400TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Segmentinde ilk defa sunulan IntelliLux LED Matrix Farlar, yaya algılama özelliğine sahip çarpışma önleme sistemi, akıllı hız sabitleme sistemi, şerit koruma uyarı sistemi ve trafik işareti tespit sistemi gibi en güncel sürüş destek sistemlerini bünyesinde barındırarak her profile hitap eden teknoloji harikası yeni Corsa segmentinde ikinci sıradaki yerini ve iddasını koruyor.

Opel’in bu yıl müşterileri ile buluşturduğu gözde modellerinden, iddiasını kanıtlamış motoru, dokuz ileri vitesli otomatik şanzıman seçenekleri ve daha da dijitalleşen yenilikçi teknolojileriyle yeni Astra HB modeline ise 222.700TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ile sahip olunabiliyor. Opel, Ekim ayına özel olarak, C-SUV modeli Grandland X’i 303.900TL’den başlayan fiyatlar ve 70.000 TL kredi için, 15 ay, %0 faiz imkanı ile  sunarken, B-SUV segmentindeki oyuncusu Crossland X’i  ise 211.300TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuyor.

Profesyonellerin hem iş hem de özel hayatlarında kullanabildiği, çok yönlü Opel Combo modeline de Ekim ayında, 45.000TL kredi için 15 ay, %0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla, 170.700TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Opel’in Ekim ayına özel avantajlı fiyatlarına, sıfır faizli kredi olanaklarına ve iddialı finansman seçeneklerine Opel Türkiye web sitesi’nden  erişilebiliyor.