Exchange by Toyota bereketi!

 Exchange by Toyota bereketi!

Markası ne olursa olsun otomobil alım ve satımında güvenli ve en üst düzeyde kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen “Exchange by Toyota” sisteminin devreye girmesiyle birlikte Toyota Plaza’lardaki hareketlilik 2.5 kat arttı. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Toyota finans sisteminin ardından “Exchange by Toyota” sisteminin devreye alınmasıyla birlikte tüm hizmetlerin tek bir noktadan verildiğini belirterek “Bu sistemimiz araç alım-satımı konusunda hızlı hareket edebilmeyi ve güvence sağlamayı hedefliyor. Özellikle bayan otomobil sahiplerinin veya yoğun tempoda vakti olmayan tüm tüketicilerin bu anlamda sıkıntıları vardı. Bu hizmetimiz büyük memnuniyet ile karşılandı. Plazalarımız gece geç saatlere kadar hizmet veriyor” dedi.

“Exchange by Toyota” sisteminin Toyota Plaza’ların bulunduğu her il ve bölgede hizmete girdiğini hatırlatan Bozkurt, araç alım satımında en önemli konu olan “güven” unsurunu temel aldıklarını belirterek şunları söyledi:
“Bayilerimiz yeni bir araç alma zorunluluğu olmadan kendisine getirilen araçları farklı marka da olsa takas edebilecekler. İkinci el bir araç almak isteyenler için Plazalarımızda zengin seçenekler sunuyoruz. Eski otomobilini Toyota ile takas etmek isteyenlere vadeli takas olanağını da sunuyoruz. Böylece 0 kilometre Toyota’sına kavuşan müşterimiz kendi arabasını 3 ay içinde daha iyi fiyata satamazsa bile yine biz alıp satışını gerçekleştiriyoruz. Hatta araçlarını bize satıp başka marka araç alanlar da bizim sistemimizi kullanıyorlar.”
Toyota’nın, ikinci el otomobil pazarında kurumsallaşmaya gittiği “Exchange by Toyota” sisteminde, on-line açık artırma uygulamasının da önemli rol oynadığına dikkat çeken Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Türkiye genelinde ikinci el araç ihaleleri düzenleyen online açık artırma sistemi ile, markası ne olursa olsun ikinci el otomobiller için Türkiye çapında 2 bine yakın kurumsal üyeden online teklifler alındığını söylerek “Araç için en uygun fiyat oluşturuluyor. Tüm işlemler prosedüre uygun şekilde tamamlanıyor ve sistem ile her marka otomobil en uygun değerden işlem görüyor. Toyota, otomobil alım-satımında getirdiği bu kolaylıklar ile yeni veya ikinci el Toyota almak isteyenlere, kullandıkları Toyota’sını satmak isteyenlere ve herhangi bir marka ikinci el otomobilin alım ve satımını yapmak isteyenlere ayrıcalıklı iyi bir hizmet sunuyor. İddia ediyoruz ki müşterilerin beklentileri doğrultusunda sorunlarını çözeceğiz ve böylece Toyota’ya git sloganımızı alışkanlığa dönüştüreceğiz.” şeklinde konuştu.