Ford kampanyaları cezbediyor

 Ford kampanyaları cezbediyor

Eylül ayında Ford Options ile Fiesta sahibi olmak isteyenlere ayda 460 TL, Focus sahibi olmak isteyenlere ise ayda 579 TL’lik cazip taksit avantajı sunan Ford, destekli kredi imkanından faydalanmak istemeyen müşteriler için tüm binek araçlarda yüzde 2 oranında ek peşin alım desteği kampanyası uyguluyor. Hafif ticari araçlarda da 5 bin TL peşinat 60 ay vade yada 18 ay vade ile yüzde 0 faizli 18 bin TL kredi kampanyasını sürdürüyor.

Eylül ayında binek ve hafif ticari araçlarda özel kampanyalar sunan Ford, herkesin otomobil sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Ford Otosan destekli eşit taksitli Ford Finans kredi kampanyası ile 2012 model yılına ait binek araçlarda 20 bin TL’ye 20 ay vadede yüzde 0,5 faiz oranı uygulayan Ford, kredi kullanmayacak olan müşteriler için ise yüzde 2’lik peşin alım desteği sağlıyor. Buna ilave olarak 2011 model yılına ait tüm binek otomobillerde yüzde 2’lik model yılı desteği fırsatı sunan Ford, aynı zamanda 20 bin TL’ye 20 ay vadede yüzde 0,5 faiz kampanyası uyguluyor.

Ford Focus’a ayda 579 TL’ye sahip olmak mümkün
Teknolojiye ulaşmayı kolaylaştırarak demokratikleştiren Focus’a Ford Options sayesinde ayda sadece 579 TL ödeyerek sahip olmak mümkün. Sınıfının en çok tercih edilen 5 kapılı modeli olan stil ikonu Fiesta ise 460 TL’den başlayan taksitlerle satılıyor. Eylül ayı boyunca sınıfında ilk ve tek arka kayar kapıları ve arka koltuğa kolay geçiş imkanı ile çocuklar için okula gitmeyi keyifli bir hale getiren 7 kişilik yeni Grand C-MAX’e 900 TL’den başlayan cazip taksitlerle sahip olmak mümkün. Yenilenen iç ve dış tasarımının yanı sıra yepyeni çevreci motor teknolojileriyle donatılan yeni Mondeo’ya sahip olmak isteyen müşterilere ise 803 TL’den başlayan taksitler sunuluyor.

Transit Connect’te 750 TL kampanya desteği
En ağır işlerin üstesinden kolayca gelen hafif ticari araçlar Transit ve Transit Connect’te de benzersiz avantajlar sunmaya devam eden Ford, Eylül ayında 2011 model Transit Connect modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 750 TL’lik kampanya desteği ve 2011 model Ford Transit modellerinde de yüzde 2’lik model yılı desteği sağlıyor. 5 bin TL peşinat ve 60 aya varan vade seçenekleri ya da 18 bin TL için 18 aylık vadede yüzde 0 faiz avantajı ile ayda 689 TL’ye Transit veya ayda 502 TL’ye Transit Connect sahibi olmak mümkün.
FKasko ile hem araç hem sürücüsü güvende!
Ford, Ford Options kredisi kullanarak Ford araca sahip olanlara, bir yıllık FKasko hediye etmeye Eylül ayında da devam ediyor.