Ford’dan 0 faiz fırsatı!

 Ford’dan 0 faiz fırsatı!


Ford, 2012’nin ilk ayına özel sıfır faiz fırsatı sunuyor. Ford, 10 yıldır üst üste lider olmanın haklı gururunu yaşarken mutluluğunu tüm müşterileriyle paylaşıyor. Ford, Ocak ayı kampanyasıyla Fiesta’da 15 bin TL’ye 15 ay sıfır faiz, diğer tüm modellerde ise 18 bin TL’ye 18 ay sıfır faiz avantajı sunuyor. 2011’in en çok satan modeli, ‘New York Fatihi’ Transit Connect de, sıfır faiz ve 18 ay taksitle meraklılarına ulaşıyor.
Otomotiv sektörünün 2011 yılında “En çok satan markası” ve “En çok satan modeli” unvanlarını alarak 10 yıldır üst üste sektör lideri olan Ford, “Ayakta alkışlanacak kampanya” ile 2012’nin ilk ayında Ford tutkunlarına çok özel avantajlar sunuyor. 18 aya varan kredileri sıfır faizle kullandıran Ford, bu kampanyayla 10’uncu yılda da Ford’u lider yapan tüm müşterilerine teşekkür ediyor.
Stil ikonu Fiesta’lar, ”Ayakta alkışlanacak kampanya” ile 15 bin TL’ye 15 ay taksit ve sıfır faiz avantajı ile satışa sunuluyor.
Ford’un Ocak kampanyasında Ford Focus, C-MAX, Mondeo, Kuga, S-MAX ve Galaxy modelleri ise 18 bin TL’ye 18 ay taksit ve sıfır faiz fırsatıyla Ford tutkunlarına ulaştırılıyor.
Ford, tüm binek modellerinde kampanyalı kredi kullanmayı tercih etmeyenlere ise yüzde 2 indirim yaparak peşin alım desteği veriyor.
Türkiye’nin en çok satılan hafif ticari araç markası Ford, Transit Connect, Transit ve Ranger modellerini 18 ay taksit, sıfır faiz oranı ve 18 bin TL’lik kredi desteğiyle satışa sunuyor.