Kia cee’d için kampanyalı fiyatlar

 Kia cee’d için kampanyalı fiyatlar


Kia, cazip peşin alım indirimleri ve uygun taksit seçenekleri sunduğu satış kampanyasını Mart ayında da devam ettirme kararı aldı. Kampanya kapsamında Kia’nın C segmentindeki başarılı temsilcisi cee’d 1.6 lt. dizel modeli 2500 TL indirimle 38.900 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Kia cee’d ürün gamında 3800 TL’ye varan indirimler uygulanıyor. Aile yenilenirken uygun fiyatla güncel versiyonu edinmek mümkün!

5 kapı hatchback, 3 kapı pro-cee’d ve stationwagon olmak üzere 3 farklı gövde tipiyle satışa sunulan Kia cee’d ailesi, geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Kia cee’d ailesi ülkemizde, 1.6 lt. CRDi 90 HP, 115 HP ve 128 HP olmak üzere üç dizel motor seçeneği ve Cool, Motion ve Concept adıyla 3 farklı donanım paketi ile satışa sunuluyor.

EuroNCap çarpışma testlerinden 5 yıldız alan cee’d, standart olarak sunduğu yüksek güvenlik ve performans özelliklerinin yanı sıra, zengin donanım özellikleri ile de konforlu bir sürüş sağlıyor. cee’d modelinde; ön, yan ve perde hava yastıkları, EBD ile desteklenmiş ABS, VSM (ESP’li araç denge yönetim sistemi), HAC (yokuşta kalkış destek sistemi), TCS (patinaj engelleme sistemi), elektrik kontrollü ısıtmalı sinyalli otomatik katlanabilir yan aynalar, bluetooth handsfree telefon kiti, sunroof, yağmur sensörü, eve kadar aydınlatma sistemi (Escort sistemi), elektrikli ön ve arka camlar, çift bölgeli otomatik klima, altı hoparlörlü müzik sistemi, direksiyondan kumandalı radyo, yol bilgisayarı ve cruise control sistemi, CD&MP3 çalar, USB&AUX&Ipod girişi gibi özellikler sunuluyor.