Yeni 208 Advertisement

Kia modellerinde Kasım’a özel kampanya

 Kia modellerinde Kasım’a özel kampanya


Kia, Kasım ayına özel bir satış kampanyası başlattı. Kia’nın A segmentindeki modeli Picanto, C segmentindeki iddialı modeli yeni Kia cee’d ve SUV sınıfının başarılı modeli Kia Sportage, kampanya kapsamında cazip indirimlerle satışa sunuluyor. Kia Picanto modelinde 5500 TL’ye, yeni Kia cee’d modelinde 4000 TL’ye ve Kia Sportage modelinde 8000 TL’ye varan indirimler uygulanıyor. Red Dot tasarım ödülü sahibi Kia Picanto, 1.25 lt. benzinli motor ve düz/otomatik vites seçeneği ile satışa sunuluyor.

Yeni Kia cee’d, ülkemizde 135 HP gücündeki 1.6 lt benzinli motorlu DCT otomatik vitesli ve 128 HP gücündeki 1.6 lt dizel motorlu düz/otomatik vites seçeneği, Concept, Concept Plus ve Premium olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile tüketiciyle buluşuyor.

Günümüz modern aileleri için, şehir içi kullanıma uygun kompakt bir SUV aracı olarak pazarda önemli bir yere sahip olan Kia Sportage, ülkemizde manuel şanzımanlı 1.6 lt’lik benzinli ve otomatik vitesli 2.0 lt dizel motor seçeneği ile satışa sunuluyor.