Kia’dan etkileyici tanıtım

 Kia’dan etkileyici tanıtım

Kia
KIA, birbirinden etkileyici modelleri ve dünyaca ünlü konuğu Erin Heatherton‘la 15. İstanbul Autoshow Fuarı’nın açılışına damgasını vurdu. Dünyaca ünlü manken Erin Heatherton, ilk kez görücüye çıkan KIA cee’d GT-Line modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Standında binek modelleri Picanto, Rio, cee’d, sportif görünümlü cee’d GT-Line ile yenilenen cee’d’in yanı sıra, SUV modelleri Soul, Sportage ve Sorento olmak üzere toplamda 15 araç sergileyen KIA, yeni modelleriyle beğeni topladı.

Kia Sorento
cee’d GT-Line
Erin Heatherton ile görücüye çıkan yeni GT-Line, yüksek performanslı KIA cee’d GT’nin sportif görünümünü, geleneksel cee’d model ailesinin de çok yönlülüğünü sunuyor. cee’d GT-Line, hem sürücü hem de yolcular için çekici ve performans odaklı bir ortama sahip olması ile dikkat çekti. Ön tasarımında 4 noktalı LED gündüz farları, derin büyük tamponu ve KIA’nın ayırıcı özelliği olan kaplan burnu ızgara dikkat çekerken, GT-Line’nın arka tasarımında ise LED arka stop lambaları, büyük sis farları ve çift egsoz çıkışı göze çarpıyor. 17 inçlik yeni tasarım jantları ile de spor görünüm daha da vurgulanıyor. KIA ceed GT-Line, gri dikişlere sahip klas siyah döşemelere, kabin içerisinde çeşitli yerlere konumlandırılan GT-Line logolarına ve KIA’nın yüksek performanslı GT modellerinde bulunan piyano siyah ve deri direksiyon simidi ile alüminyum alaşım pedallara sahip. Ön panelde, yeni alüminyum start-stop butonu, GT’den esinlenilmiş orta panel tasarımı, USB & AUX portu aydınlatması ve havalandırma kanalları ile elektrikli cam düğmeleri etrafındaki yeni krom döşemeleri sayesinde spor görünümü konfor ile birlikte sunuyor.

Kia Soul
KIA, yakıt tüketimi ve emisyon değerleri iyileştirilen, güçlü performansı ile sürücülerin tüm beklentilerini karşılayan üç silindirli güç ünitesine sahip olan yepyeni 1.0L “T-GDI” motoru da İstanbul Autoshow’da görücüye çıktı. 1.0L T-GDI motor, 120 PS ve 172 Nm tork üretiyor ve diğer cee’d modellerde bulunan 1.6L GDI motordan daha az CO2 emisyonu sunuyor. Ayrıca 1.0L cee’d GT-Line’da yoğun trafikte emisyon ve yakıt tasarrufu sağlayan Start & Stop (Dur & Kalk Sistemi) özelliği standart olarak bulunuyor. Yeni 1.0L’lik motor 6 ileri manuel vites seçeneği ile birlikte sunuluyor.