Kış gelirken…

 Kış gelirken…

GOODYEAR, Bonus Card ile “50 TL Bonus” kampanyasını başlattı. 15 Ekim – 30 Kasım 2010 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile, Bonus Card sahipleri, yetkili Goodyear bayilerinden yaptıkları alışverişlerinde “50 TL Bonus” kazanacak ve ilave 5 taksit fırsatına sahip olacak.

Bonus Card sahipleri, kampanyaya katılan Goodyear bayilerinden yapacakları, tutarı 350 TL ve üzeri Goodyear markalı tüketici grubu[1] lastik alımlarında, 50 TL Bonus kazanacak ve ödemelerinde ilave 5 taksit fırsatından faydalanacaklar.

Goodyear bayilerine gelen tüketicilerin, kışa kazançlı gireceklerini ifade eden Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, “Goodyear markalı binek lastik alımlarında 50 TL Bonus kazanma fırsatı sunan kampanyamız, 30 Kasım 2010 tarihine kadar geçerli olacak” dedi.

Yoldaki güvenliğimiz için büyük önem taşıyan kış lastiklerinin kullanımını özendirmek amacıyla, kış mevsiminin hissedilmeye başlandığı bu günlerde tüketicilere böyle bir kampanya sunduklarını ifade eden Yüksel, “Kış Uzmanı Goodyear; zorlu kış şartlarında siz ve sevdiklerinizin güvenliği için kış lastikleri kullanmanızı öneriyor. Standarttan SUV’ye, yüksek performanstan hafif ticari araç lastiklerine kadar tüm ürün segmentlerinde, çeşitli ebatlarda rahatlıkla bulabileceğiniz Goodyear UltraGrip lastiklerini tercih ederek, her türlü kış yol şartında yolculuğunuza güvenle devam edersiniz. Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip güvenli lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunmaya devam edeceğiz” dedi.