Leon ve Ibiza’da avantaj

 Leon ve Ibiza’da avantaj

Doğuş Otomotiv-SEAT uygulamaya aldığı kampanyasıyla Ibiza ve Leon modellerine çok uygun koşullarla sahip olma avantajı sunuyor. Segmentinde rakipleri arasında yüksek kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçeneklerinin yanı sıra, ekonomik fiyatıyla da öne çıkan Ibiza, kampanyada Reference donanım seviyesinde 1.4 lt 85 HP SEAT Ibiza 28.900 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alınabiliyor. SEAT’ın başarılı model ailesi Ibiza, 1.2 lt TSI motor ve 7 ileri DSG otomatik vites seçeneğiyle genişleyen ürün yelpazesi, 3 Kapı, 5 Kapı ve Sportourer versiyonları ve donanım seçenekleriyle de farklı beğenilere hitap ediyor.

Leon’da 1200 TL avantaj
SEAT’ın kompakt segmentte hem sportif hem de yüksek teknolojili modeli Leon, kampanya kapsamındaki bir diğer model. Tasarımı, dinamik sürüş özellikleri, kullanım maliyeti ve ikinci el değeriyle beğeni toplayan Leon model ailesinin Style donanıma sahip 1.2 TSI motorlu seçeneği 40.900 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Leon, 1.6 lt dizel 7 ileri DSG otomatik vites seçeneği ile sürüş keyfi ve ekonomiyi buluşturuyor. 1.6 TDI Leon modeli Style donanım seviyesiyle SEAT Yetkili Satıcıları’nda hemen teslim fırsatı ile sahiplerini bekliyor.

Vdf ile özel ödeme koşulları
Kampanyada cazip fiyatlara ek olarak vdf ile özel ödeme koşulları da yer alıyor. 10 bin TL kredi tutarına 12 ay vade için vdf ile yüzde 0.79’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuluyor.