Mercedes–Benz’in kampanya günleri

 Mercedes–Benz’in kampanya günleri

5 Mayıs itibariyle Mercedes-Benz Collection Shop’ta Formula 1 ve tüm ürünlerde %15 indirim fırsatı başladı. F1 Merchandise ürünleri için kaçırılmayacak bir fırsat olan kampanya 15 Mayıs’a kadar devam edecek. Ayrıca Mercedes-Benz Collection Shop’ta kampanyalı ürünler için 31 Mart tarihinde başlayan % 50 indirim fırsatı 10 Mayıs 2011 tarihine kadar devam ediyor. Detaylar için: http://shop.mercedes-benz.com.tr ziyaret edilebilir.

Mercedes–Benz çocuk koltuklarında özel indirim sürüyor
Haziran 2010’dan itibaren Türkiye’de Karayolları Trafik Kanunu çerçevesinde otomobillerde çocuk koltuğu kullanımı zorunlu hale getirildi. Kaza esnasında çocukların yaralanma riskini en aza indirmeyi ve hızlı çarpmalarda diğer nesnelere çarpmaların engellenmesini amaçlayan bu zorunluluk kapsamında, Mercedes-Benz de miniklerin güvende olması için çocuk koltukları sunuyor. Çocukların konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış orijinal Mercedes-Benz çocuk koltukları ile yolculuklar çok daha güvenli oluyor. Mercedes-Benz, farklı yaş gruplarına özel üç farklı koltuk seçeneğini avantajlı fiyatlar ile sunuyor.
Detaylar için: http://shop.mercedes-benz.com.tr ziyaret edilebilir.
Otomobillerdeyse Mercedes-Benz, otomobillerin ilk günkü orijinalliğini koruması için kaporta, boya, plastik aksam, tampon, iç döşeme ve ön cam onarımlarını kapsayan Mini Onarım Hizmeti’ni sunuyor. Bu kapsamda Mercedes-Benz yetkili servislerindeki özel tamir metodları ve ekipmanları ile aracın üzerindeki çizikler, küçük çaplı göçükler, vuruklar, ezikler, delikler hızlı ve ekonomik bir şekilde tamir edililiyor. Mercedes-Benz’in özelliklerinin ve estetiğinin korunabilmesi için aracı ve özelliklerini en iyi tanıyan yetkili servislere emanet edilmeli. Mecedes-Benz müşterileri, kasko ürünlerinden, mevcut hasarsızlık indirimleri etkilemeden, yetkili servislerde standart olarak verilmekte olan mini onarım hizmetinin limitleri dahilinde yararlanabilirler.