Messi bu kaskı takıyor!

 Messi bu kaskı takıyor!

Dünya çapında büyük bir üne sahip olan ve satışa sunduğu her ürünü ile ayrı bir merak uyandıran marka A-STYLE, Ferco Motor ile artık Türkiye’de. Cesur logosu, renkli çizgileri ve orijinal tasarımlı kasklarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken A-STYLE, Ferco Motor showroomları ve www.fercomotor.com.tr/shop adresinde stiline renk katmak isteyen motorseverleri bekliyor. Dünyanın en çok konuşulan markalarından biri olan A-STYLE, birbirinden renkli özel tasarım kaskları ile artık Türkiye’de. Ferco Motor tarafından Türk motor severlerin beğenisine sunulan A-Style kasklar, iddialı logosu, kendine özgü tasarımları ve rengârenk tasarımlarıyla ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. Stil sahibi motor severler, A-STYLE’ın havalı kasklarına Ferco Motor Showroomları ve www.fercomotor.com.tr/shop adresinden ulaşabilecekler.
Marco Bruns tarafından 90’lı yıllarda yaratılan A-STYLE markası, zekice tasarlanan iddialı logosu ile birlikte bir sticker olarak hızla tüm dünyaya yayıldı. Bugüne kadar başta kask olmak üzere giyim, çanta ve ayakkabı gibi birçok ürünü motor tutkunları ile buluşturan A-STYLE, orijinal tasarıma sahip ürünleri sayesinde moda dünyasında da ayrı bir ikon haline geldi.
Bir dönem Barcelona’nın yıldız futbolcusu Lionel Messi’yi marka yüzü olarak seçen A-STYLE’ın rengarenk ve özel tasarımlı kaskları sadece güvenliği değil imajı da artırıyor. Kısa zamanda motor tutkunlarının vazgeçilmez markası haline gelen A-STYLE’ı www.facebook.com/astyleturkeyofficial adresinden takip edebilir ya da www.fercomotor.com.tr/shop sayfasından dilediğiniz modeli hemen satın alarak motorunuz ve kaskınızla bu yazın en havalısı siz olabilirsiniz.