Octavia ve Superb için cazip fırsat

 Octavia ve Superb için cazip fırsat


Skoda, Superb ve Octavia modelleri için avantajlar ile dolu bir kampanya başlattı. Skoda kalitesini yaşamak için tercihlerini Superb’ten yana kullanacak olanlar 24 bin TL kredi aldıkları takdirde 24 ay boyunca “0” faiz avantajından yararlanacaklar. “0” faiz avantajını Octavia modelinden yana kullanmak isteyenler ise 18 bin TL krediye 18 ay boyunca hiç faiz ödemeyecekler. Superb ve Octavia ayrıcalığını yaşamak isteyenler kredi kullanmadan bu isteklerine kavuşmak isterlerse 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 2 yıl daha garanti kapsamında olacaklar. Kampanya dahilinde kredi kullanmadan Superb’i tercih edenlere 2+2 yıl garanti süresinin yanında ayrıca Skoda Kasko hediye edilirken, Octavia almak isteyip ekstra 2 yıl garantiyi istemeyenlere ise Skoda Kasko hediye edilecek. Kampanya kapsamında kredi taksit sayılarını uzatmak isteyenlere de mevcut piyasa koşullarında en uygun oran olan 0,89 aylık kredi faizi uygulanacak. Skoda Finans tarafından kişiye özel çözümlerin de üretildiği kampanyada Superb 54 bin 500 TL’den, Octavia ise 39 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla Skoda Yetkili Satıcıları’nda kullanıcılarını bekliyor.
“Altın direksiyon” ödülü de dahil olmak üzere kazandığı birçok prestijli ödülün yanı sıra, güvenlik kriterleri açısından da bağımsız bir kuruluş olan Euro-NCAP tarafından yapılan testlerde en yüksek puan olan beş yıldız alan Superb, göz alıcı tasarımını, üstün teknoloji ile donatırken, geniş motor seçeneği, cazip fiyatlarının yanısıra Skoda’nın avantajlı kampanyasındaki yerini alıyor. Skoda’nın en çok tercih edilen modellerinin başında gelen Octavia ise, ailelerin beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edildi. Octavia, son derece uygun fiyatına, karakterini güçlendiren tasarım, gelişmiş teknoloji, yolcular ve bagaj için geniş alan ve geliştirilmiş sürüş özelliklerini ekleyerek segmentinin gözde modelleri arasından öne çıkmayı başardı.
Skoda kampanyasında, Superb ve Octavia modellerinin yanısıra Fabia, Roomster ve Yeti de yerini alıyor. Skoda’nın Fabia, Roomster ve Yeti modellerine tavsiye edilen indirimli fiyatlar üzerinden yüzde 0.99 faiz oranıyla, 6 aydan 60 aya kadar sunulan taksit seçeneklerinden birini belirleyerek üstün Skoda teknolojisi ve kalitesine ulaşmak mümkün.