Otopratik’ten indirim fırsatı

 Otopratik’ten indirim fırsatı

23. şubesini Çekmeköy’de açarak hizmet ağını genişleten OtoPratik, yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil planları yapan müşterilerine kampanya fırsatı sunuyor. 1 Temmuz’da başlayacak ve 1 Ağustos’ta sona erecek olan kampanya kapsamında periyodik bakım yaptıranlara işçilikte yüzde 10 indirim uygulanacak

Brisa’nın hızlı oto bakım mağaza zinciri olan OtoPratik, 23’üncü mağazasını Çekmeköy’de hizmete açtı. Mağaza sayısını artırarak hizmet ağını genişleten OtoPratik yaz aylarının başlaması ile birlikte artan yolculukları göz önüne alarak özel bir kampanya başlattı. 1 Temmuz 2011 itibari ile başlayacak olan yaz kampanyası kapsamında araçlarının periyodik bakımlarını OtoPratik mağazalarında yaptıranlar işçilik ücretlerinde yüzde 10 indirim imkanına sahip olacaklar. 1 Ağustos 2011 tarihine kadar sürecek olan kampanya tüm OtoPratik mağazalarında geçerli olacak.

Geniş ürün yelpazesi ile binek ve hafif ticari araçlarda hızlı ve pratik oto bakım hizmeti sunan OtoPratik’in başlıca hizmetleri arasında; lastik/jant/akü satış ve montajı, rot- balans, motor yağı – yağ/hava/yakıt/polen filtresi değişimi, ön takım tamiri, amortisör değişimi, fren pabucu ve balatası değişimi, periyodik bakım, klima gazı dolumu, far ayarı, fren testi yer alıyor.

OtoPratik’in başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Diyarbakır, İzmir, Bursa, Konya/Ereğli, Karaman, Çorum, Kocaeli, Kayseri, Niğde, Şanlıurfa, Mersin, Uşak, Aydın olmak üzere toplamda 23 adet mağazası bulunuyor.