Petlas’tan Dört Dörtlük Kış Lastiği

 Petlas’tan Dört Dörtlük Kış Lastiği

PetlasExpleroW671_2
Yüksek teknolojili ürünleri Türkiye’ye kazandırmaya devam eden Petlas, 4×4 ve SUV sınıfı araçlar için özel olarak tasarlanan ürünü Explero Winter W671 ile zorlu kış koşullarında üstünlüğünü kanıtladı. FST ile geliştirilmiş tam silikalı sırt karışımı ile düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruma ve karlı, buzlu zeminlerde yüksek tutunma yeteneğine sahip. Sırt desenindeki geniş yanal oluklar ve dönme yönüne optimize edilmiş bloklar karlı zeminlerde yüksek fren emniyeti sağlarken, bu bloklar üzerindeki Z biçimli lameller ise buzlu ve karlı zeminlerde performansı arttırıyor.

Mercedes Benz, 4-Matic, Fahrveranstaltung Hochgurgl 2012Kullanıcılarından tam not
Islak, karlı ve buzlu zeminde üstün çekiş, yol tutuş ve frenleme özellikleriyle kullanıcılardan tam not alan Explero Winter W671, yol performansını etiket değerlerine de yansıtıyor. Neredeyse tüm ebatlarda rakiplerine oranla daha sessiz sürüş, ıslak zemin performansı ve düşük yuvarlanma direncini garanti ediyor. Explero Winter W671 asimetrik desen tasarımı ve çevresel-yanal oluklarıyla hızlı ve etkin kar/su tahliyesi sağlıyor. Bol lamelli deseni ve özel sırt karışımıyla, buzlu ve karlı zeminlerde yüksek performans ve fren emniyetini garanti ediyor. Özgün blok dizilimiyle yol gürültüsünü minimize ederek eşsiz sürüş konforu sunuyor.

Petlas Explero Winter W671’in Öne Çıkan Özellikleri
– 4×4 ve SUV araçlar için üstün manevra kabiliyeti
– Asimetrik tip taban deseni sayesinde sessiz sürüş ve geliştirilmiş yol tutuş performansı
– Çevresel ve yanal oluklarıyla hızlı ve etkin kar/su tahliyesi
– Blok tip bol lamelli desen yapısı ve özel sırt karışımıyla, buzlu ve karlı zeminlerde yüksek yol tutuş perrformansı ve fren emniyeti
– Özgün tasarımlı blok dizilimiyle, minimize edilmiş yol gürültüsü