Skoda’dan cazip kampanya

 Skoda’dan cazip kampanya

Skoda’lar için en yeni ve en uygun krediler sunan VDF, gözde kompakt van modeli Roomster için de avantajlar ile dolu kampanya sunuyor. Özellikle aileler için ideal bir araç olarak yollardaki yerini alan Roomster’e sahip olmak için VDF kredisi kullananlar yüzde 0.82’den başlayan oranlar ile kampanyadan yararlanabiliyorlar. Kampanya kapsamında Skoda Roomster’in teknolojisi ve kalitesiyle tanışmak isteyenler VDF’den 48 ay vade ile aylık 567 TL’den başlayan taksitlerle araçlarına hemen kavuşabiliyorlar. Skoda tutkunları isterlerse 6 aydan 60 aya kadar uzanan esnek vade koşulları ve avantajlı faiz oranıyla sınırlı sayıda özel donanım seviyesine sahip Roomster’in keyfini sürebiliyorlar.
Donanım Zengini “Roomster”
Yenilenen görüntüsüyle bambaşka bir hava yakalayan Skoda Roomster zenginleştirilmiş donanım seviyesi ile segmentinde farklılığını ortaya koyuyor. Standart olarak sunulan ön hava yastıkları, ABS, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar ve radyo/CD MP3 çalar ile birlikte aux-in bağlantısı gibi bir çok işlevsel donanım Roomster’de giriş seviyesinde sunuluyor. Varioflex koltuk sistemiyle 1780 litreye kadar genişleyebilen 530 lt bagaj hacmi, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ve ferah iç ekanıyla Skoda Roomster küçük MPV sınıfında öne çıkıyor.
Roomster Panaroma donanım seviyesinde panaromik cam tavan, 15″ alaşım jant, yan hava yastıkları, ön sis farları, elektrikli arka camlar, yol bilgisayarı gibi aksesuarlara ise 4000 TL fark ile sahip olunabiliyor. Roomster’da giriş motor seviyesini, üzerinde yapılan iyileştirmeler ile Euro 5 normlarına uygun daha sessiz ve ekonomik yakıt tüketim değeri sunan 1.2 70 HP gücündeki benzinli motor oluşturuyor.
Kampanyaya, Skoda’nın konfor, kalite, sürüş rahatlığı ve teknolojileriyle segmentlerinde ön plana çıkan diğer modelleri Superb, Octavia, Yeti ve Fabia da dahil.