Skoda’dan Eylül ayında 9150 TL’ye varan özel takas avantajları

 Skoda’dan Eylül ayında 9150 TL’ye varan özel takas avantajları


Skoda, çok özel takas indirimlerinin sunulduğu kampanyasıyla Eylül ayına damgasını vuracak. Kampanya çerçevesinde Skoda tüm modellerinde 9150 TL’ye varan indirim avantajları var.
Skoda, sonbaharı kaçırılmayacak fırsatlarla karşılıyor. Eylül ayı boyunca sürecek kampanya çerçevesinde Skoda’nın yüksek teknolojili motorlara ve zengin donanımlara sahip modellerini 1900 TL ile 9150 TL arasında değişen özel takas indirimleriyle satın almak mümkün olabilecek.
Eylül ayında, tüm Skoda yetkili satıcılarında geçerli kampanya çerçevesinde markanın popüler modeli Fabia’nın tüm versiyonlarında 1900’den başlayarak 2700 TL’ye ulaşan takas indirimleri sunuluyor. Bu sayede Skoda müşterileri 29 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fabia’ya çok daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyor.
Geniş bagaj hacminin yanında pratikliğiyle de göz kamaştıran Roomster modeliyse, 32 bin TL’den başlayan fiyatlarına Eylül ayı boyunca 2000 ile 2400 TL arasında değişen takas indirimi de ekleyerek daha ilgi çekici bir alternatif oluşturuyor.
Konforu, düşük tüketime sahip motor seçenekleri ve geniş bagaj hacmi sayesinde Skoda’nın en popüler modeli haline gelen Octavia sahibi olmak isteyenler ise 40.700 TL’den başlayan fiyatlara ilaveten Eylül ayına özel 3700 ile 4500 TL arasında değişen takas indirimlerinden de faydalanıyor.
Yakıt cimrisi 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneğiyle de ses getiren Skoda’nın SUV modeli Yeti de, sonbahar avantajlarından yararlanıyor. 4×2 ve 4×4 seçenekleri bulunan Yeti, Eylül ayı boyunca 45 bin TL’den başlayan fiyatları ve 6150 TL’ye varan takas indirimleriyle satılmakta.

reklam

Geniş ve konforlu iç mekanı, kendisine özgü iki farklı şekilde açılabilen bagaj kapağı, düşük yakıt tüketimi sunan motor yelpazesiyle prestijin simgesi olarak nitelenen ve 54.500 TL’den satışa sunulan Superb’de, 5900 TL ile 9150 TL arasındaki takas indirimi ile Eylül ayının en avantajlı araçlarından birisi haline geliyor.

reklam
Yeni 208 Advertisement