Skoda’dan yılın son fırsatı

 Skoda’dan yılın son fırsatı

Skoda, 2011 yılının son kampanyasıyla tüm modellerinde 5800 TL’ye varan indirimler yaparken, aynı zamanda müşterilerine VDF işbirliği ile yüzde 0.99 faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor. Sağlamlığın dayanıklılık; kalitenin teknoloji ile birleştiği üstün otomobiller üreten Skoda, yılın son fırsat kapılarını ardına kadar açıyor. Her türlü beklentiye konforu ve sürüş rahatlığı ile cevap veren Skoda, tüm modellerinde indirim yaparak herkesin bu ayrıcalığı yaşamasını amaçlarken, fırsatlar bununla sınırlı kalmıyor. Ayrıca Skoda–VDF işbirliği ile Skoda sahibi olmak isteyenler, kredi miktarı ve seçilen vade süresine bakılmaksızın yüzde 0.99 sabit faiz oranları ile kredi kullanabiliyor. Zarif ve yalın tasarımı ile şıklığını yollara yansıtan, kompakt ve 300 litre bagaj hacmiyle kullanışlı küçük otomobillerin sembolü Fabia 2 bin 300 TL’ye varan indirimler ile 28.400 TL’den başlayan fiyatlarla kampanyadaki yerini alıyor.

Skoda şıklığını yansıtan Superb, 5800 TL’ye ulaşan indirim ile prestiji otomobillerinde yaşamak isteyenlere 54.300 TL’den başlayan fiyatlar ile ulaşıyor. Skoda’nın üstün teknoloji ile geliştirdiği ve tasarımıyla SUV segmentinde dikkat çeken dinamik bir araç olan Yeti, model ve motor seçeneklerine göre 2300 TL’den başlayıp 4600 TL’ye varan indirimiyle Skoda kampanyasında farkını yine ortaya koyuyor. Yeti’nin fiyatları 44.800 TL’den başlarken, SUV kalitesi, dinamizmi ve şıklık yollara yansıyor. 560 litrelik bagaj kapasitesi ile aile otomobili kavramına yeni bir bakış açısı kazandıran Octavia, ferahlık, sağlamlık ve güvenliği de yansıtırken ekonomik olma özelliğini de kampanyada ortaya koyuyor. Octavia’da 4300 TL’yi aşan indirimler ve 38.700 TL’den başlayan fiyatlar ekonomikliği gözler önüne bir kez daha seriyor.

Klasik Skoda tasarımına modern çizgiler eklenilerek yenilenen görüntüsüyle bambaşka bir hava yakalayan ve küçük MPV segmentinde rekabeti bir üst boyuta taşıyan Roomster da kampanyada 1500 TL’ye varan indirimiyle segmentinde yine bir adım öne çıkıyor.