Yeni 208

Skoda’nın Mart fırsatları

 Skoda’nın Mart fırsatları

Skoda_Rapid_Spaceback
Skoda sahibi olmak isteyenleri Mart ayı boyunca cazip fırsatlar bekliyor olacak. Yeti, Superb, Rapid Sedan, Rapid Spaceback ve Octavia modellerine Mart ayında ulaşmak daha kolay. Lüks unsurları ve konforuyla ön plana çıkan Superb, geniş donanım seçeneklerini verimli motorlarla birleştiriyor. Markanın amiral gemisi olan Superb modeli, 2.500 TL’lik takas indirimiyle, lükse ulaşmak isteyenler için büyük bir fırsat yaratıyor. Yenilenen yüzüyle Skoda’nın SUV modeli Yeti‘de de, 2.500 TL takas indirimi yer alıyor.

Hem Türkiye’de hem de global alanda büyük satış başarıları yakalayan Octavia, 1.000 TL’lik takas avantajıyla satışa sunuluyor. Keskin hatları hatchback karoser ile birleştiren Rapid Spaceback ve geniş bagaj hacmiyle ailelerin beğenisini kazanan Rapid Sedan’da ise 1.000 TL’lik takas indirimi fırsatı bulunuyor.

2.500 TL’ye varan takas indirimleriyle avantajlı fiyat kampanyası, Mart ayı boyunca sürecek. Ayrıca bu fırsatların yanında VDF’nin aylık yüzde 1,02 faiz oranlı kredi kampanyası da sunulacak.