Şubat’ta Citroën fırsatları

 Şubat’ta Citroën fırsatları


Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, tüketicilere avantajlar sunmaya devam ediyor. Şubat ayı boyunca tüm Citroën modellerinde cazip fırsatlar tüketicileri bekliyor. Citroën’in Şubat ayına özel kampanyası tüm modellerde 18 bin TL için 18 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuyor. Binek modellerde peşin alımlarda 4000 TL’ye, ticari modellerde ise kredi avantajıyla birlikte 5000 TL’ye varan ekstra indirimler tüketicileri bekliyor.
Tüketiciler, Zenith camıyla segmentinin en geniş ve ferah görüş açısını sunan C3 modeline 2250 TL, geniş iç mekânı ve 7 kişiye kadar oturma imkânı sunan C4 Picasso modeline 4000 TL, stili ve sahip olduğu zarif dokunuşları ile dikkat çeken C5 modeline 2000 TL ve C3 Picasso modeline 2400 TL indirim avantajı ile sahip olabiliyor. Bunun yanı sıra, diğer tüm binek modellerinde de cazip avantajlar sunuluyor.

Citroën ticari modellerinde de fırsat
Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modeli Citroën Nemo ile güç, yakıt tüketimi ve güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modelleri içinde cazip fırsatlar hazırladı.
Berlingo modelinde 5000 TL’ye varan indirim avantajının yanı sıra alarm, ön ve arka park sensöründen oluşan City Pack kampanyası da devam ediyor. Nemo modelinde ise 4000 TL’ye varan indirim tüketicileri bekliyor.