Yeni 208 Advertisement

Toyota’dan Mayıs fırsatları

 Toyota’dan Mayıs fırsatları


Rekabetçi faiz oranları ve her bütçeye özel esnek ödeme koşullarını müşterilerine sunan Toyota Finans Sistemi ile Mayıs ayında bir Toyota sahibi olmak şimdi çok daha kolay. Mayıs ayı boyunca sürecek kampanyada 215 TL’den başlayan taksitler ve indirimler ile üstün teknoloji, üst düzey konfor ve güvenlik sunan Toyota modellerine ulaşılabiliyor.

Kişiye özel, esnek ve uygun taksit seçeneklerinin sunulduğu Mayıs kampanyası ile Yaris 215 TL, Auris 275 TL, Corolla 345 TL, Yeni Avensis 693 TL ve Hilux’ta 512 TL’lik aylık taksitler ile “Toyota ayrıcalığı” yaşamak mümkün. Toyota Auris’in tüm modellerinde 2800 TL indirim yapılırken, Corolla 1.33 Comfort 2200 TL indirimle kampanyadaki yerini alıyor. Yeni Yaris’in benzinli modellerinde de 2000 TL’ye varan indirim sunuluyor. Toyota’nın yeni dizayn anlayışının öncülerinden olan ve zarif çizgileriyle segmentinde dikkat çeken Yeni Toyota Avensis ise 56.900 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalar’da kullanıcılarını bekliyor.

Mayıs ayına özel kampanya ile Toyota farklılığını yaşamak isteyenler için, yüzde 1.08’den başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vade, ilk ödemenizi Ekim 2012’de yapabileceğiniz 4 ay taksit erteleme ve balon ödeme gibi birçok avantaj bulunuyor. İkinci el aracını satmak ve yeni bir Toyota almak isteyenlere de, eski araçlarına uygun fiyatı bulabilmek için 3 ay ek süre verilen “vadeli takas” hizmeti ile de büyük kolaylık sağlanıyor. Markası ne olursa olsun otomobillerini takas yapmak isteyen müşterilerin de açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli, bütün işlemlerin tek bir noktadan yapıldığı hızlı “Xchange by Toyota” hizmetinden yararlanmak için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalara uğraması yeterli.