Yeni 208 Advertisement

VW beyaz sayfa açıyor!

 VW beyaz sayfa açıyor!

VW BUDD-e
Emisyon skandalıyla 2015’te başı epeyce ağrıyan ve uzun bir süre daha çekecek gibi görünen Volkswagen, Las Vegas’taki Consumer Electronics Fuarı’nda tanıttığı BUDD-e ile müşterilere dost eli uzatıyor! Elektrikli, yani sıfır emisyonlu minibüs konsepti BUDD-e, 16 dakikalık şarjla %80 doluluk oranına ulaşarak 600 km menzil sağlayabiliyor.

VW BUDD-e
Dikkat çekici özelliklerden biri de kapı kolu bulunmayan araçta sensörler sayesinde kapılar dokunmadan açılıp kapatılabiliyor. VW’nin yıllanmış Microbus konseptinin gerçekleşmeye yakın olduğunu düşündüren bu BUDD-e konsepti, birçok füturistik özelliğe sahip. Dört aksta sahip olduğu elektrik motorlarının ürettiği 101 kW güçle 150 km/s hıza ulaşabilen kompakt minibüs, 600 km menzile ulaşabiliyor.

VW BUDD-e
Alman üreticinin elektrikli modelleri için geliştirdiği Modular Electric Platform (MEB) platformu üzerinde inşa edilen araç, ses tanıma sistemi, el hareketleriyle fonksiyon eden kumandalar ve gelişmiş özelliklere sahip büyük dokunmatik ekran gibi teknolojiler sunuyor.

VW BUDD-e

VW BUDD-e VW BUDD-e