Yeni Trafic’i Türkiye’de yakaladık

 Yeni Trafic’i Türkiye’de yakaladık

Yeni Renault Trafic www.e-motoring.com
1998’den bu yana Avrupa hafif ticari araç pazarının zirvesinde yer alan Renault’nun Temmuz ayında tamamen yenilediği hafif ticari van modeli Trafic Türkiye’de. Yılın son ayında satışa sunulması beklenen Trafic, Türkiye koşullarına uygunluğu test edilmek amacıyla Bursa’da kamufle olarak denenmeye başlandı. Gerçi muhabirlerimiz yeni Trafic’i Renault’nun tedarikçilerinden Maysan’ın önünde fotoğraflıyor ama kimi zaman yol koşulları uygunluk için de bazı değişiklikler de yapılabiliyor. Markanın yeni tasarım anlayışını yansıtan yeni Trafic, Elektronik Denge Kontrol Programı (ESC) ile birlikte sunulan Yol Tutuş Desteği (Extended Grip), Yokuş Kalkış Desteği ve Römork Savrulma Önleyici, Devrilme Önleyici, Adaptif Yük Kontrolü, Lastik Basınç İzleme Sistemi ve Geniş Açılı Geri Görüş Aynası gibi özelliklere sahip.

reklam
Reklam

Yeni Renault Trafic www.e-motoring.com Yeni Renault Trafic www.e-motoring.com
4.15 m ile pazarın en uzun yükleme kapasitesine sahip Trafic’te kabin içinde 90 litre hacim ile pazardaki en iddialı eşya saklama kapasitesini sunuluyor.
Yeni Trafic’te 1.6 litre hacimli önden çekişli 2 yeni farklı motor seçeneği bulunuyor: Energy dCi 140 Twin Turbo (340Nm) Stop & Start ve Energy dCi 115 (300Nm).
Renault’nun Fransa/Sandouville tesislerinde üretilen Trafic’te ileri teknoloji ve multimedya sistemleri mevcut: Audio sistemi, CD oynatıcısı, MP3 özellikli radyo, Bluetooth®’lu eller serbest telefon, USB portu. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan, yedi inçlik (18cm) dokunmatik ekran ve radyo içeren multimedya sistemi MEDIA NAV ise, Nav & GO navigasyon içeriyor.

reklam