Yolcuları Volvo, otomobili Volvo OtoKasko koruyor

 Yolcuları Volvo, otomobili Volvo OtoKasko koruyor

Volvo sahiplerine özel olarak tasarlanan Volvo OtoKasko’nun tüm teminatları, kullanıcıların güven ve huzur içinde olmasını sağlayacak şekilde biçimlendirildi. 365 gün 24 saat asistan hizmeti gibi avantajlar sunan Volvo OtoKasko, cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Yolcularını en iyi şekilde korumayı hedefleyen Volvo otomobilleri de artık koruma altında. Volvo sahiplerine özel olarak tasarlanan Volvo OtoKasko’nun tüm teminatları, kullanıcıların güven ve huzuru üzerine inşa edildi. Çarpma-çarpışma, yanma, park halindeki hasar, sel-su baskını, çalınma, hırsızlık girişimi, üçüncü şahıslara gelebilecek zararlar, araçta yolculuk edenler ve sürücünün korunması gibi teminatlar içeren Volvo OtoKasko, 365 gün 24 saat asistans hizmeti gibi avantajlar sunarken, cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

Terör, deprem, anahtar çalınması, anahtarla çalınma, yetkili olmayan kişiler tarafından çekilme, özel eşya, mini onarım, hukuksal koruma, yeni değer klozu ve oto adaptasyon gibi ek teminatlar da Volvo OtoKasko’nun kapsamı içinde. Oto adaptasyon teminatı, dünyada ve Türkiye’de sadece Mapfre Genel Sigorta tarafından veriliyor. Oto adaptasyon; sigortalının, sigorta ettirilen aracı idare etmesi esnasında gerçekleşen bir kaza sonucu sürekli sakatlığı halinde, sigortalı aracın zarar gören tarafından kullanılmasına yönelik adaptasyon masraflarını veya bu amaçla başka bir araç satın alınmasını da içeren bir teminat şekli.
Volvo OtoKasko; İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İzmir ve Konya’daki Volvo yetkili satıcılarında yaptırılabiliyor.