Talisman Türkiye’de

 Talisman Türkiye’de

Renault_Talisman
Renault’nun yepyeni D segmenti sedan modeli Talisman, göz alıcı tasarımının yanı sıra eşsiz sürüş deneyimine katkıda bulunan segmentinde benzersiz inovasyonları ile de dikkat çekiyor. Türkiye’de Talisman, Touch ve Icon olmak üzere 2 ekipman seviyesi ve 3 dizel motor seçeneği ile pazarda yerini alıyor. Talisman 3 Mart 2016 tarihinden itibaren 100.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 4.85 metre uzunluğa ve 1.87 metre genişliğe sahip TALISMAN, geniş bir iç mekan sunuyor fakat buna rağmen yüksekliği 1.46 metreyi aşmıyor. Dingil mesafesi 2.81 metre olan TALISMAN, yolcular ve bagajları için geniş bir alan sunuyor. Ayrıca 1.61 metrelik ön ve arka izi sayesinde yolda sağlam bir duruşa sahip.

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar: “Talisman Türkiye’de D segmentine yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. D segmenti Türkiye pazarında özellikle son 3 yılda büyüme kaydediyor. 2015 yılında bir önceki yıla kıyasla yüzde 45 gibi etkileyici bir artış ile 93 bin 400 adet olarak gerçekleşti. Renault Talisman’ı Türkiye’de 100.500 TL’den başlatan fiyatlarla 3 Mart 2016’da müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Segmentinde benzersiz teknolojik donanımları ve sürüş konforuna sahip Talisman ie pazarda en iddialı oyunculardan biri olmaya ve podyumda yer almaya hazırlanıyoruz.” dedi.

Talisman Türkiye pazarında 3 farklı dizel motor seçeneği ile satılacak. Bunlar manuel ya da EDC şanzımanlı 1.5 dCi 110 bg, manuel ya da EDC şanzımanlı 1.6 dCi 130 bg ve sadece EDC otomatik şanzımanlı 1.6 dCi 160 bg.

RENAULT TALISMAN
Otomobilin zengin donanım listesi 2 farklı pakete dağıtılmış. Touch paketinde yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, elektronik klima, elektrikli park freni, ön ve arka park sensörleri, eller serbest park sistemi, cruise control ve 7’’ dokunmatik ekranlı R-Link 2.0 / Siyah kumaş koltuklar ve koyu renk iç ambiyans ve açık renk döşeme opsiyonu yer alırken Icon donanım paketinde otomatik uzun&kısa farlar, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, geri görüş kamerası, head up display, deri koltuklar, eller serbest açılan bagaj sistemi, Renault Multisense teknolojisive 8, 7’’ dikey yerleştirilmiş dokunmatik ekranlı R-Link 2.0 / Standart siyah deri ya da opsiyon kahverengi deri koltuklar sunuluyor.

Renault’nun dinamik, çevik ve sıra dışı sürüş konforu yaşatan dört tekerlekten manevra 4Control sistemi, Talisman’da opsiyon olarak sunuluyor.

VW Passat, Ford Mondeo ve Opel Insignia ile rekabet edecek olan Renault TALISMAN 2’si yeni olmak üzere 10 gövde rengi ile satışa sunuluyor.

Otomobilin detaylı değerlendirmesi için tıklayın:

Statü kazandıracak Talisman Şubat’ta geliyor